Alberaccessories; Erkek bileklik modelleri Kişiye Özel Taraftar Bileklikler, Gümüş takılarla tarzınıza biraz ışıltı katın. Gümüşün zamansız güzelliğinin tadını çıkarın.

Hediyelerin hem kadın hem de erkekler için anlamları ortak olsa da, kadınlara nazaran erkeler için seçilen armağanlar çok daha dar çerçevede olmaktadır.

Erkekler için alınan hediyeler genel olarak daha sade ve gösterişten uzak olması hem geleneksel toplum değerleri, hem de genel anlayış bakımından birtakım ayrıcalıklar içermektedir.

Erkek arkadaşınıza hediye seçimi yapacaksanız, karşınıza çıkan seçenek sayısı da haliyle kısıtlı olmaktadır.

Bir farkla! Alberaccessories;  Erkekler için üretilen takı modelleri artık çok daha kapsamlı ve çok daha göz alıcı olmakta. Günlük kullanım için üretilen erkek takı modelleri arasında, taraftar bileklik, ip bileklik, tektaş küpeler, sembol ve isim kolyeler sayılabilir. Görüldüğü üzere takılar hem kadınlar, hem de erkekler için pek çok çeşitte üretiliyor. Siz de erkek arkadaşınıza farklı ve uzun yıllar boyu kullanacakları bir hediye almak istiyorsanız bulunduğunuz yer en doğru adrestir. Alberaccessories;  erkekler için son derece şık ve zarif takıları sizlerin beğenisine sunuyor. İş ve günlük hayatta kullanacağı gümüş veya altın, her zaman boynunda taşıyabileceği bir kolyeyi veya aranızdaki sevgiyi ve dostluğu hatırlatan arkadaşlık bileziklerini hemen şimdi buradan seçebilirsiniz. Ya da arkadaşınızın için, sevdiği süper kahraman logolu takı modellerini burada bulabilirsiniz.

Tüm bunlarla yetinmeyip erkek arkadaşınız için siz de güzel bir takı modeli tasarlayabilirsiniz. Tüm kategorilerdeki takı modellerinden bir seçim yapıp, materyalinizi belirlemeniz ve hangi metaryeli kullanacağınıza karar vermeniz durumunda, istediğiniz tarzda özel takı tasarımınızı hayata geçirebilirsiniz.

Alberaccessories; Kendin tasarla ayrıcalığı ile hiçbir yerde olmayan erkek takılarını böylece siz oluşturabilirsiniz. Erkekler için alınabilecek hediyeler anlayışına yeni ve güzel bir farklılık sizin ile sağlanacaktır. Arkadaşınız bu özel armağan karşısında çok şaşıracak ve onu için unutulmaz bir armağan olacaktır. Erkekler için arkadaşlık bileklik modelleride aynı şekilde çok sevilen ve tercih edilen takılar arasında yer alıyor. Bu bilekliklerde istediğiniz gibi bir tasarım yapma fırsatı da Alberaccessories; ile mümkün. İsim kolye, isim bileklik, modelleri de aynı kategoriye dahil olan trend takılarıdır. Alberaccessories; Örneğin tuttuğu takım, Galatasaray bilekliği, Fenerbahçe bilekliği, Beşiktaş bilekliği,  Arkadaşlıklarınızla aranızda olan dostluk ilişkilerini güzel bir taraftar takı ile taçlandırabilirsiniz. Erkek arkadaşınız dönemin popüler fanatiği olduğu süper yıldızların forma numaraları, futbolcu isimleri gibi dünya starlarının isimlerini özel bir bileklik, kolye olarak yaptırabilirsiniz. örneğin; Mauro Icardi, Edin Džeko, Gheorghe Hagi vb yıldızları kişiselleştirilmiş bir bileklik haline getirebiliriz.

Alberaccessories; Kişiye özel modeller, şans modelleri, ip bileklik, altın bileklik, harf bileklik, isim bileklik, gümüş kolye, doğal taş bileklik, şans koleksiyon çeşitlerinden seçimler yaparak, hem arkadaşınızı hem de kendiniz olumsuz etkilerden koruyabilirsiniz. Erkek arkadaş hediyeleri çeşitleri güncel şekilde sürekli yenilenmektedir. Son moda akımların en güzel yansıması olan takılara buradan takip edebilirsiniz. Takılar ile ilgili olarak sizlere haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren iletişim kanallarımızı kullanabilir ve sitemizde yer alan takılaralar ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi buradan yapabilirsiniz. Ayrıca kendinizin tasarlayabileceği model var ise bize whatsapp hattımızdan ulaşarak uzman kadromuz ile beraber hayal ettiğiniz takıyı tasarlayabilirsiniz. Uygun ve cazip ödeme ayrıcalıkları ile takı seçimlerinizi Alberaccessories; güvencesiyle yapabilirsiniz.

ALBERACCESSORİES

ERKEK BİLEKLİKLER

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

sevgililer günü, sevgiliye bileklik, taş kolye, tasarım kolye, taşlı kolye, yılbaşı hediyeleri, zincir kolye, Old English, Old English isim kolye, kurbağa prens, rakun bileklik, chokurei bileklik, mistik taşlı kolye, 777 bileklik, 520 bileklik, galatasaray bileklik, çift bilekliği, sevgiliye hediye, kırmızı şans bileklikleri, nar bileklik, düğüm bileklik, kırmızı ip bileklik, dilek bileklikleri, 777 gümüş kolye, 520 gümüş kolye, sayı sekans kolyeler, kırmızı ip kolye, mucize şans bileklik, kişiye özel bileklik, kişiye özel kolye, mauro icardi bileklik, taraftar bileklikleri, malakit bileklik, ametist bileklik, inci kolye, inci bileklik, Ankh Sembolü Bileklik, Ankh Şans, 548, 777, 520, 444, alberaccessories, alber, alber aksesuar, yonca mistik kolye, haç gold kolye, van cleef bileklik, van cleef kolye, van cleef küpe, van cleef yüzük, van cleef modeller, van cleef uzun kolye, kar tanesi kolye, akrep burç, balık burç, burçlar bileklik, burç kolye, akrep burç kolye, akrep burç bileklik, yeni yıl hediyeleri, hatice isim kolye, Zeynep isim kolye, gamze isim kolye, fatma isim kolye, dikey isim kolye, yatay isim kolye, hediye önerileri, kalp harf bileklik, altın kolye, ametist, ametist kolye, doğal kolye, doğal taş kolye, doğal taş küpe, doğal taşlı kolye, gümüş, gümüş bileklik, gümüş kolye, gümüş küpe, gümüş küpe fiyatları, gümüş takı, halka küpe, ip bileklik, kelepçe bilezik, kolye modelleri, kolyeler, küpe, cartier gümüş yüzük, Pandora gümüş yüzük, tiffany gümüş yüzük, yeni doğan bebek, bebek ayağı, tarihli kolye,
ALBERACEESSORİES

ERKEK BİLEKLİKLER

HARF BİLEKLİK

altın kolye, ametist, ametist kolye, doğal kolye, doğal taş kolye, doğal taş küpe, doğal taşlı kolye, altın, altın bileklik, altın şans kolye, altın küpe, altın küpe fiyatları, altın takı, halka küpe, ip bileklik, kelepçe bilezik, kolye modelleri, kolyeler, küpe, minimal kolye, Sayı Sekansları, sevgililer günü, sevgiliye bileklik, taş kolye, tasarım kolye, taşlı kolye, yılbaşı hediyeleri, zincir kolye, altın harf bileklik,
ALBERACCESSORİES

ÖZEL ÜRETİM

MODELLER İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ