alberaccessories

HİKAYEMİZ

Merhaba ben Selbinaz,

2013-2018 yılları aralığında eşimle birlikte çeşitli markaların takı ve tasarım ürünlerinin satış, görsel düzen, perakende yöneticiliği ve grafik tasarım pozisyonlarında çalışarak bilgi ve deneyim kazandık.


2018 yılında Hayallerimizi ve tasarımlarımızı yaratıcılığa dönüştürme vakti, Altın, Gümüş, Altın Kaplama Gümüş seçenekleri ile koleksiyonumuzdaki parçaları atölyelerde işleyip modern, özgün ve kaliteli ürünleri mükemmel ustalık, kusursuz el işçiliği ve ileri teknoloji ile bir araya getirerek sizlere aktarmaya karar verdik . İnsanlara ihtiyaç duyduklarını ve aradıklarını vermenin her zaman harika olduğunu düşündük.

Hayallerimizi yaratıcılığa dönüştürme sürecimizde gerekli eğitim ve prosedürleri profesyonel yardım ve destek alarak gerçekleştirdik. Ürünlerimizin kazançlarından ziyade pastadaki payımızı kaliteden yana kullanmanın doğru olduğunu düşünüyoruz, Türkiye’nin önde gelen pazaryeri satış platformu Trendyol ve Hepsiburada gibi pazaryeri sitelerinde ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunduk.

Alberaccessories olarak hedefimiz, doğaya ve doğada yaşayan her canlıya saygıyı öncelik bilmek, Üretim süreçlerinin her aşamasında yenilikçi sürdürülebilir ve çevre dostu bir iş ahlakıyla hareket etmek, kadın girişimcileri ve istihdamını desteklemek, sokak canlarına destek olmak.

Alberaccessories İstanbul’un 4.Levent semtinde kurulup bugün aynı şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Eğlenceli, Zarif, Kişiye özel, Altın, Gümüş, Altın Kaplama koleksiyonlarımızı Türkiye ve Dünya pazarına perakende ve toptan satış sunan, bir e-ticaret şirketiyiz.